Gizlilik İlkesi

dadpay.tatilcikus.com ödeme aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Dadstar ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler sipariş ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla ancak sizin alacağınız paket hizmetlerin kalitesini artırmak için kullanılacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, dadpay.tatilcikus.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

dadpay.tatilcikus.com üyeliksiz ödeme yaptığınız bir yazılım sistemidir. Ödeme esnasında iletişim bilgilerinde yer alan cep telefon numaranıza Tatilcikuş.com veya Dadstar Turizm'in özel SMS sisteminden ödeme onayı, ödeme reddi veya rezervasyon ile ilgili bilgi smsleri gönderilecektir. Siz değerli müşterilerimizin faydasına olan kampanya, bilgilendirme ve yeni ürün eklemesinde yine aynı cep telefon numarası bildirim için kullanılabilir. Dilediğiniz zaman bu gönderimlerden size ait numaranızı hariç tutma hakkınız bulunmaktadır.

Bu SMS’lerin içeriği, yapmış olduğunuz rezervasyonların, almış olduğunuz hizmetlerin detayları, yeni tatil kampanyalarının özel fiyatları ve ilgileneceğinizi düşündüğümüz avantajlı paket tur programları gibi siz değerli müşterilerimizin faydasına olabilecek diğer bildirimlerden oluşacaktır.

Sitemizden rezervasyon veya ödeme yaparak, almış veya alacak olduğunuz hizmetler hakkında, herhangi bir iletişim formumuzu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.