Tatilcikuş Hakkında

Tatilcikus ofis slide

Tatilcikuş Seyahat Acentesi, Dadstar Company bünyesinde kurulmuş, Kısa zaman içerisinde Türkiye Turizminde beklenilen ilerlemenin ötesine geçmiştir.

Tatilcikus.com herkes rahatça #TatileKanatÇırp'sın diye, 10 yıllık turizm yönetim tecrübesi ve ekibiyle daima en uygun fiyatlı tatil planlarını sizler için hazırlayıp sunmak için kurulmuştur.

Turizm Bakanlığı denetiminde bulunan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) bağlı A Grubu Seyahat acentesi olan Tatilcikuş Seyahat Acentesi, tüm havayollarıyla anlaşmalı şekilde paket turlar veya sadece hotellerin rezervasyonlarını yapmaya yetkilidir.

Türsab Onay Linki
Tursab belge thumbnail
Türsab Belgesi
Etbis Onay Linki

Tatilcikuş Seyahat Acentesi, yönetim ve personel tecrübesinden yararlanarak, avucunun içi gibi bildiği bölge olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti rezervasyonlarında müşterilerine tam anlamıyla tatil danışmanlığı yapmaktadır.

K.K.T.C’nin önde gelen Tur operatörlerinden olan Puzzle Travel firması ile kontratlı çalışmakta olan Tatilcikuş, Adadaki tüm tesisler ile bağlantılı olup, her türlü hizmeti sizlere sunabilmektedir.

Tüm bu faaliyetlerini gerçekleştirirken ilke olarak benimsediği, kaliteli, hızlı ve dürüst hizmeti ile çalışanlarına ve müşterilerine üst düzey memnuniyet vaad etmektedir.

Siz de rezervasyonlarınız için Tatilcikuş’u tercih edin, sorunsuz tatile kanat çırpın.

Tatilcikuş Seyahat Acentesi / www.tatilcikus.com
Dadstar Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi

VN: 2651522656
VD: Bornova

Mansuroğlu Mahallesi, 288/4 Sokak, No:10, Ofis:26
Bayraklı / İzmir

0850 840 63 40